Koc Ibena Nottingham 2878-800 150x200
- Koc Nottingham marki Ibena w abstrakcyjny wzór w odcieniach bieli i szarości, który nada nowoczesny akcent każdemu wnętrzu. Wykonany z przyjemnej w dotyku mieszanki bawełny z akrylem, dzięki czemu jest ciepły i miękki. Wykończony ściegiem dzierganym.
Opis produktu
Dodatkowym atutem koca jest staranne wykończenie – brzegi obszyto ściegiem dzierganym, co podkreśla jego wysoką jakość i zwiększa trwałość. Posiada certyfikat Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że jest wolny od szkodliwych substancji chemicznych i bezpieczny nawet dla osób o wrażliwej skórze. Można go prać w 30 stopniach, co ułatwia pielęgnację i pozwala zachować jego estetyczny wygląd na długi czas.
To doskonały wybór zarówno jako funkcjonalny koc na chłodne wieczory, jak i stylowy element dekoracyjny na sofę czy łóżko. Koc IBENA Nottingham łączy w sobie nowoczesny design, wygodę i wysoką jakość, dzięki czemu będzie niezastąpionym dodatkiem do Twojego domu.
Cechy produktu
Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100 to międzynarodowy system testowania i certyfikacji tekstyliów, który potwierdza, że dany produkt nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych. Produkty oznaczone tym certyfikatem są testowane pod kątem bezpieczeństwa użytkowania i zgodności z rygorystycznymi normami dotyczącymi m.in. pestycydów, formaldehydu, metali ciężkich czy barwników alergizujących. Certyfikat obejmuje wszystkie etapy produkcji tekstyliów, od surowca po gotowy produkt, i jest uznawany na całym świecie.
Pielęgnacja
- pranie w 30 st.C, program łagodny, środki do tkanin delikatnych
- można czyścić chemicznie
- nie prasować
- suszenie w suszarce bębnowej na zredukowanych obrotach
- nie wybielać
Dodatkowe wskazówki producenta:
- po praniu dodatkowo odwiruj na najwyższych obrotach
- suszyć w suszarce bębnowej maksymalnie do 30 minut
- nie zostawiać mokrego koca na długo w pralce